A bolygó neve halál
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Legutóbbi témák
» Vezérlő terem - Híd
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 8:03 am by Mesélő

» Hibernáló terem
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 8:03 am by Mesélő

» A roncs közelében
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 8:03 am by Mesélő

» Központi folyosó
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 8:03 am by Mesélő

» Sivatag
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 6:54 am by Mesélő

» Közlemények
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 7:41 pm by Mesélő

» Üzenőfal - Megbeszélő
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2012 10:41 am by Mesélő

» William McAllister
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2012 10:16 am by William McAllister

» A hajóroncs közelében
Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 4:12 am by Mesélő

Affiliates
free forum


Üzenőfal - Megbeszélő

+5
Liam Monroe
Nora Hudson
Georgia R. Harper
Simon Greymare
Mesélő
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Simon Greymare Pént. Okt. 12, 2012 5:18 am

Második kör részemről megkezdve, és infó (bár nem tudom, mennyire lesz fontos)
Vasárnap-hétfőn jó eséllyel nem leszek gépközelben, ha esetleg akkorra rám kerülne a sor (bár nem hiszem), akkor előre is elnézést a késedelemért Smile
Simon Greymare
Simon Greymare

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szomb. Okt. 13, 2012 7:33 pm

Amondó vagyok, hogy nyugodtan írhat Monica és akkor most ugorjuk Harper-t. Max ha előkerül, akkor visszakapcsolódik a sorrendben máshova. Smile
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Stephanie A. Fishbourne Vas. Okt. 14, 2012 1:38 pm

Írt Monica és én is.
Stephanie A. Fishbourne
Stephanie A. Fishbourne

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Georgia R. Harper Hétf. Okt. 15, 2012 10:49 pm

Jelen!

Mindjárt írok is. Bocsánat, hogy így megborítottam a sorrendet, de engem nagyon rosszul érintett a hungarianforum kis "csuklása" úgy tűnik, hogy mostanra már minden oldalt meg tudok nyitni én is.
Nyilván engednem kéne a hálózatom biztonsági protokolljaiból, mert valószínű, hogy amiatt nem ment a fórum nálam...
Georgia R. Harper
Georgia R. Harper

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Oct. 05.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Kedd Okt. 16, 2012 6:21 pm

Nem te vagy az egyetlen, akinek egy-egy fórum, tartósan vagy időlegesen nem jött be, szóval el van nézve az anarchista hozzáállás. Very Happy Borítsd meg a sorrendet.
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Georgia R. Harper Szer. Okt. 17, 2012 11:14 am

Írtam! Very Happy *diadaltáncot jár* Most a sorrend az alábbi...

Sorrend:
  • Simon
  • Monica
  • Steph
  • Harper
  • Teodor
  • Liam
  • Nora
  • Klaus
Georgia R. Harper
Georgia R. Harper

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Oct. 05.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Dr. Teodor Vestegaard Csüt. Okt. 18, 2012 11:17 pm

Felvetnék egy olyat, a többi játékostárs (mindenki) érdekében, hogy ha valakinek úgy alakulnak a dolgai (mert miért ne alakulhatnának úgy), hogy pár napig fixen nem tud írni, az valahogy (mondjuk ebben a témában) jelezze ezt. Így mindenki tisztában lenne azzal, hogy mi-merre-hány méter. : )
Pusztán javaslat.
Dr. Teodor Vestegaard
Dr. Teodor Vestegaard

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Nora Hudson Hétf. Okt. 22, 2012 4:36 am

Nekem ez egyértelmű volt mondjuk Teodor kedves. Very Happy

Liammel egyeztetve beelőztem.
Sorrend:
Simon
Monica
Steph
Harper
Teodor
Nora
Liam
Klaus
Nora Hudson
Nora Hudson

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Dr. Teodor Vestegaard Hétf. Okt. 22, 2012 10:14 pm

Nyilván nem annak szólt, akinek egyértelmű. Very Happy
Dr. Teodor Vestegaard
Dr. Teodor Vestegaard

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Simon Greymare Kedd Okt. 30, 2012 9:36 am

Kedves Játékostársaim!

Szeretném ha tudnátok, hogy részemről a mai napon fejeztem be a kaland napi szintű figyelését.

Klaus-al úgy vágtunk bele a buliba, hogy heti egy reagos lesz, és most már az utolsó reagtól is eltelt egy hét, az én utolsó reagomtól számítva pedig három.
Van aki be sem lépett azóta.

Azt még nem mondom, hogy én (mi) itt kiszállunk, de hogyha majd szükség lesz ránk, akkor kérem, hogy jelezzétek, ha beindul a dolog, akkor megint aktívan figyelni fogok, de addig részemről befejezem az állandó készenlétet.

Mindenkinek kellemes Halloweent kívánok.

Simon usere
Simon Greymare
Simon Greymare

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szomb. Nov. 03, 2012 10:50 am

Ha valaki nem ír, akkor tessék átugorni. Erre tényleg nem tudok mit mondani, hiszen eleve úgy hirdettem meg, hogy aktivitást várok és heti egy reag nem a világ... Fegyelmezni, noszogatni, és a hajcsár szerepre meg nem vágyok. Rátok bízom, én itt vagyok.

(Akinek nem inge, az persze ne vegye magára Smile )
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Stephanie A. Fishbourne Vas. Nov. 04, 2012 9:11 pm

Még a mai nap folyamán írok valamit akkor, nem várakozok. Aki kimarad, az meg kimarad.

És ha már itt tartunk... Monica nagy valószínűséggel végleg kimarad a játékból, irl okok miatt, tehát szerintem akár ki is írható.

* * * * *

Jelentem, írtam is. Nem lett minőségileg túl kirívó, de legalább haladhatunk tovább.
Stephanie A. Fishbourne
Stephanie A. Fishbourne

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Simon Greymare Kedd Nov. 06, 2012 9:45 am

Nos akkor...

Lehet, hogy többen nem fognak szeretni ezért, de most már csak muszáj leírnom...

Csabi, te vagy a mesélő, így aztán csakis te lehetnél, aki a játékosok saját érdekében fegyelmez, noszogat, szabályokat állít fel, és tartat be. Igazából megmondom őszintén, mint játékos én személy szerint valahol ezt el is várom, különben szépen befullad az egész, és nem haladunk sehová.

Abban igazad van, hogy heti egy reag nem a világ, de akkor tartsuk, tartassuk be a szabályokat. Úgysincs olyan sok.
Nekünk elég nehéz bizonyos embereket kihagyni/átugrani, úgyhogy most is falba ütközött a dolog, ugyanis éppen Liam-et kellene kihagyni (Aki egyébként okt. 8 óta be sem lépett, tehát szerintem egyértelműen kiesik a kalandból. (Hogy a szó nélkül eltűnésről mit gondolok, az egy egészen másik, és jócskán hosszú bekezdés)), viszont a következő a sorban Klaus, aki (Georgia-val karöltve) Liam reakciója nélkül nem tud tovább haladni, főleg, ha a mesélő nem segít nekik.
Elég hülyén nézne ki SZVSZ, ha egyszer csak gondolnának egyet és otthagynák, holott eddig segíteni próbáltak neki.

Mindenféle bántó és támadó szándék nélkül kérném, hogy igenis ne bízz mindent ránk, te vagy a Mesélő, vezesd és terelgesd a játékosaidat, mert ebben a kalandban kvázi te vagy az isten, az van a mit mondasz, főleg ilyenkor nem elég, ha csak itt vagy.

Köszönöm a figyelmet

(Megjegyzés: Amit leírtam az a személyes véleményem, semmiféle bántó szándék nem volt benne senki felé. Ha valakinek bármi rosszul esett, azt sajnálom.)
Simon Greymare
Simon Greymare

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Dr. Teodor Vestegaard Szomb. Nov. 10, 2012 3:38 am

Hát jó, én is eddig vártam, most már írok. De azért kicsit vicces, hogy a Mesélői reagot leszámítva az egész gárdából kettő, azaz kettő ember volt szíves írni a legutóbbi hozzászólásom óta. ^^" - Bár tény, hogy ha nincs mire építeni, úgy nehéz. Nem bántásként, csak akkor ne üljünk a monitor előtt, "majdleszvalami" alapon, hanem szóljunk itt, hogy hát ez így nem megy.

Btw, majdhogynem teljesen felbomlott a sorrend, nekem legalábbis már fogalmam sincs mi-meg-hogy, annyit tudok, hogy Harper után jövök, aki már megint eltűnt.

Ne vegye magára senki, de azért ezt így nem lehet csinálni. Türelmes ember vagyok, szóval nem fogom az asztalt verni, csak csendesen szólni szeretnék.. megint.. hogy aki nem ír napokig, az legyen szíves szóljon, hogy úgy tudjak/tudjunk számolni. Mivel ezt most én írom, nyilván főleg annak szól, akit érint a dolog, tehát Harpert. Aki már előző körben is napokig (vagy egy hétig is talán) nem adott életjelet magáról - nem az a baj, hogy nem ír a nép (bár az is), de hogy semmiféle köztes kommunikáció nem zajlik, így mindenki csak vár és vár. Ergo nem jutunk semmivel sem előrébb.

Szóval megkérdezném akkor most elsősorban Harpertől a biztonság kedvéért, hogy írjak vagy ne írjak? Átugorhatom?

Ez kissé idegtépő, és abszolút rontja a játékkedvet - pedig én játszanék, mert régóta vágytam valami sci-fi alapú kalandra; nem szeretném, ha meghalna.

Akinek pedig nem inge, ne vegye magára, tudom, hogy a csapatban vannak olyan tagok, akik hasonló véleménnyel vannak a helyzetről - nem nekik szánom ezt a hozzászólást.
Dr. Teodor Vestegaard
Dr. Teodor Vestegaard

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Georgia R. Harper Szomb. Nov. 10, 2012 3:55 am

Úgy tűnik, hogy ebben a sorrend ügyben mindenkinek van valami/valaki hunyója.
Nekem legutóbb a kegyetlen szigorú itthoni hálózati protokolljaim miatt több mint egy hétig semmilyen hungarianforum alapú site-ra esélyem sem volt bejutni.
Ennek a fenti ténynek Csabi a megmondója, mivel neki Facebookon írtam, hogy elnézést, de ez a stájsz, nem tudok bele baltát vágni, legfeljebb magamba.

Ugye ebből jött az, hogy jogosan át lettem ugorva, módosult a sorrend, sunshine.

De most az én reagom és Klausé, ahogy fentebb említette Simon, könyörtelenül dependens Liamtől, akinek a hátsóját épp mentenénk.

Ezúton én azt mondom, hogy ha úgy adódik megint, hogy ilyen miatt egyszerűen esélyem sincs írni egy kanyi egy soros makogást sem, akkor ugorjatok át. Majd Csabi dönt Liam ügye felől.

Teodor, írj.
Georgia R. Harper
Georgia R. Harper

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Oct. 05.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Dr. Teodor Vestegaard Szomb. Nov. 10, 2012 3:58 am

Köszönöm, csak ennyit akartam. Nem az a baj, hogy nem írsz, csak hogy felém erről baromira semmi információ nem jön át - és igen, mivel magam is elfoglalt ember vagyok, nem feltétlenül fogom átrágni magam visszafelé minden eseményen, és eldönteni, hogy kivel mi és hogyan.

Konklúzió: Ha valakinek egyértelműnek is tűnik, hogy nem tud írni, azt jelezze itt is személyesen a következőknek, szóljon - és ne hallgasson mindörökre. Very Happy
Dr. Teodor Vestegaard
Dr. Teodor Vestegaard

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szomb. Nov. 10, 2012 4:42 am

Beszéltem Liammal, sajnálja de nem megy ez neki, ezek szerint akkor Monica is kiírható, szóval jön mindjárt egy mesélői hsz, amiben tőlük könnyes búcsút veszünk. És egyben letisztázom a szituációt is, mert most nagy a káosz.

És akkor fegyelmezve lesztek. Pont.
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szomb. Nov. 10, 2012 5:11 am

Sorrendet nem szabok, mert nem tudom ki mikor ér rá, de lehet folytatódni kéremszépen. Aki ugyanígy eltűnik, azzal ugyanez fog történni.

(Lehet sejteni, de leírom konkrétan, hogy Monica nem halt meg, így usere visszatérhet a nem tudom milyen problémák után, ha szeretne. Persze ápolás és minden nélkül ő is életét fogja veszíteni. Ha nem jön vissza végig kómában lesz. Ezt nem érzem túl nagy spoilernek, meg usereket is érint, szóval Steph, ha beszélsz vele, akkor nyugodtan mondhatod neki.)
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Georgia R. Harper Szomb. Nov. 10, 2012 5:22 am

Teodor, a fejleményektől függetlenül előreengedlek, mert nekem ma innom kell sürgősen indokolatlanul nagy mennyiségű vörösbort aneszteziológiát és szociálpszichológiát kell tanulnom. Holnap késő délután leszek rendesen.
Georgia R. Harper
Georgia R. Harper

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Oct. 05.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Stephanie A. Fishbourne Szomb. Nov. 17, 2012 9:34 pm

Elnézést, ha kicsit megcsúsztam vele (ilyen ez a fránya költözés meg miegyéb...), de írtam. Smile
Stephanie A. Fishbourne
Stephanie A. Fishbourne

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szomb. Nov. 17, 2012 10:50 pm

A mai nap folyamán akkor írok én is, leginkább estefelé várható. Smile

Steph semmi gond, az a lényeg, hogy itt vagy és írtál Smile A költözéshez meg miegyébhez pedig kitartást meg sok sikert, vagy mit tudom én mit szokás mondani. XD
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szer. Dec. 19, 2012 9:40 am

Szólok azért, hogy ne lepődjetek meg. Monica már nem fog visszajönni a játékba, helyette viszont úgy fest érkezik egy aktív játékos. Nem hiszem, hogy fennakadást fog okozni, sőt, remélhetőleg kicsit felpezsdíti a hajós brigádot egy újabb túlélő előkerülése. Smile
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Mesélő Szer. Dec. 19, 2012 10:41 am

Hajós csapat, mivel a soron következő szemlátomást nem ír (Teodor - igen, tudom, vizsgaidőszak van), így ugorjuk és vegyük úgy, hogy az általa megszerzett információkat tovább adja, vagy legyetek kreatívak és nézzetek rá a monitorjára. Smile Reméljük, hogy hamar vissza tud kapcsolódni.
Mesélő
Mesélő
Admin

Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Oct. 05.

https://anagykaland.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Üzenőfal - Megbeszélő - Page 2 Empty Re: Üzenőfal - Megbeszélő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.